Оренда комерційних приміщень

Ірпінь – ідеальне місто для щасливого життя

За твердженням авторитетних американських експертів в галузі соціології та психології наша щасливе життя має безліч складових – кількість зароблених грошей, рівень освіти, стан здоров’я, перспективи кар’єрного росту, стійкість до стресів і т. Д. Однак основним фактором є місце, де людина живе. І тільки потім – з ким він живе і чим займається.

Зрозуміло, кожен з нас керується власними критеріями при виборі «кращого міста для проживання». Для кого-то важливі екологічні показники, рівень безпеки, якість охорони здоров’я, наявність освітніх і спортивних установ. Працюючий контингент хвилює транспортна інфраструктура. Молоді пріоритетні і цікаві місця для розваг, а пенсіонерам – для відпочинку. Цей перелік можна продовжувати нескінченно. Запропонувавши в якості постійного місця проживання місто Ірпінь, можна з упевненістю задовольнити більшість цих запитів.

Сьогоднішній Ірпінь – це:

1. Парки та сквери

Практично кожне місто має свій особливий аромат. Лондон асоціюється з запахом дощу, нарцисів і туманів. Париж – свіжоспечені круасанів. Венеція – з солонуватим морським бризом і свіжозавареною кавою. Ірпінь – це неповторний запах соснового лісу. На сьогоднішній день в різних частинах міста відкрито 16 упорядкованих зелених зон (такий факт виявився гідним книги рекордів України). Затишні, чисті парки і сквери з доглянутими газонами, зонами барбекю, спеціально обладнаними дитячими та спортивними майданчиками давно є відмінним місцем для відпочинку городян. Подихати чистим повітрям і приємно провести час можна в парку «Перемоги», на «Співочому полі» якого проводять фестивалі і концерти. Юні мешканці гідно цінують потопає в зелені парк «Покровський» з встановленими в ньому дерев’яними скульптурами – героями казок і мультфільмів. Молодим матусям сподобалася набережна річки Ірпенкі зі зручними лавками, широкими доріжками і мостом через річку, провідним в ліс. А в парку «Письменників» на відкритій сцені виступають молоді поети і популярні українські літератори. Найбільший парк «Центральний», «Дубки», «Правика», «Заріфи Алієвої» та ін. Завжди відкриті для жителів і гостей міста.

2. Освіта і охорона здоров’я

Ірпінь – місто, де живе багато молоді, сімей з дітьми різного віку. Для їх розвитку та навчання працюють 11 державних і приватних дитячих садів (в тому числі для хлопців з особливими потребами), а також 12 загальноосвітніх шкіл. Деякі з них мають окремі спеціалізації. Наприклад, поглиблене вивчення економіки і права; іноземних мов; художньої культури. Регулярні набори робить гуманітарний ліцей. Абітурієнти з усієї України надходять до ВНЗ Ірпеня – Університет державної фіскальної служби України (Податкова Академія), Економічний коледж. Віруюча категорія молоді здобуває вищу освіту в Біблійної Семінарії.

Виправдовуючи статус «міста-здоров’я», ефективно розвивається медична інфраструктура. Побудовано сучасні поліклініки (дитяча та доросла), працюють амбулаторії сімейної медицини, приватні практики різних напрямків, представлені великі аптечні мережі.

3. Культурне і спортивне життя

З 2003 року в Ірпені проводиться щорічний фестиваль альтернативного кінематографа. Державний краєзнавчий музей і приватний Літературний музей Григорія Кочура представляють експозиції, що розповідають про історію регіону. Кіноманів зустрічає сучасний багатозальний кінотеатр, що демонструє фільми в тому числі в 3-D форматі.

Любителі спорту і здорового способу життя із задоволенням відвідують модернізований стадіон «Чемпіон», сучасні спортивні фітнес-клуби, спортзали, СПА-комплекси, басейни. Заміський клуб запрошує на тенісні корти. У місті розвинена велоінфраструктура. Для представників інтелектуального спорту працює міський шахово-шашковий клуб. Фанатів шопінгу чекають у «Ірпінь-сіті», гіпермаркеті «Фора», ТРЦ «Жираф». Відпочити можна в боулінг-клубі, кальян-барі, подивитися футбол в пабі, посидіти з друзями в затишних кафе і ресторанах.

4. Транспортна доступність

Зручні внутрішньоміські і міжміські транспортні розв’язки дозволяють жителям Ірпеня за короткий час і без пробок добиратися до Києва і прилеглих населених пунктів – Бучі, Ворзеля, Гостомеля. Прогресивні городяни, використовуючи онлайн-сервіс, регулярно вдаються до сучасної практики динамічного карпулінга або райдшерінга (спільне використання автомобіля).

А ще надійні забудовники, використовуючи нові технології та інноваційні матеріали, швидко і якісно зводять житлові комплекси. Така практика не тільки покращує якість життя городян, але і створює робочі місця, привертає інвесторів, розвиває інфраструктуру Ірпеня.

Г. ІРПІНЬ, ВУЛ. Матросова 15-Д,
ОФІС 52
Пн. - Пт. - 9.00 - 18.00
Сб. - 10.00 - 17.00

0ХХ ХХХ ХХ ХХ

0ХХ ХХХ ХХ ХХ

Проложить маршрут
підібрати квартиру
Замовити дзвінок
Отримати прайс
вибрати квартиру
Заявку відправлено!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом
01 Виберіть поверх будинку нижче
Поверх
02 Для вибору квартири наведіть курсор на план

Загальна м²

Кухня м²

Поверх

поверх
03 Виберіть "Дивитися віртуальний тур"
Загальна площа: м²
Житлова: м²
Кухня: м²
Передпокій: м²
Сан. вузол: м²
Лоджія: м²
Дивитися віртуальний тур
Повернутися до вибору квартири